Nemáte nainštalovaný Flash plugin, potrebný pre korektné zobrazanie animácie.

Nainštaluj plugin.

Základné údaje o spoločnosti

 

Obchodné meno: SEDMA Slovakia

Právna forma: spoločnosť s ručením obmedzeným

sídlo: Mateja Bela 8811/94, 010 15 Žilina

zapísaná v: Obchodnom registri Okresného súdu v Žiline, vložka čislo 52731, oddiel L

bankové spojenie: Tatrabanka, a.s., pobočka Žilina

číslo účtu: 2924834370/1100

IČO: 45 495 963

DIČ: 2023014224

IČ DPH: SK2023014224

 

Spoločnosť SEDMA Slovakia bola založená v roku 2010 konateľmi s pracovnými skúsenosťami v stavebnom odvetví viac ako 16 rokov a s odbornými skúsenosťami so špecializáciou na výplne stavebných otvorov viac ako 7 rokov. Dodávame a montujeme presklené výplne otvorov z hliníkových a plastových profilových systémov SCHÜCO International, vrátane príslušenstva, ako sú vonkajšie a vnútorné parapety, nadokenné a predokenné rolety, interiérové žalúzie, siete proti hmyzu a pod.

Z plastových systémov tvorí časť programu 5-komorový profil Corona CT 70 AS. Tento profilový systém ponúkame v ďalších troch variantoch krídla, odsadenej, poloodsadenej a lícujúcej, ako aj s predsadenými AL-klipmi. Plastový program ďalej obsahuje 6-komorový profil SI 82 a 8-komorový profil SI 82+, ktoré sú určené pre náročných zákazníkov vyžadujúcich tepelno-technické parametre spĺňajúce požiadavky na zabudovanie do nízkoenergetických a pasívnych stavieb. Pre stavby výrobných hál ako aj pre administratívne priestory odporúčame profilový systém Trocal a KBE.

Z hliníkových okenných systémov sú najžiadanejšie AWS 65, AWS 70.HI, AWS 75.SI. Z fasádnych profilov sú k dispozícii FW 50+, SK 60, FW 50SG a SG 50.

Sortiment výplní stavebných otvorov zahrňujú aj protipožiarne systémy v rôznych klasifikáciách, rýchlobežné a sekcionálne brány a vráta ako aj interiérové steny a bezpečnostné vchodové dvere.

Nemalý podiel na trhu zaberáme dodávkou a montážou vysoko kvalitných okenných fólií značky Hanita Coatings s európskymi certifikátmi.

Odbyt produktov sa realizuje cez stavebné firmy, obchodné spoločnosti alebo sú určené priamo pre koncových zákazníkov. Výrobné kapacity garantujú dodávku výplní otvorov aj pre väčšie investičné celky v krátkych termínoch. Výrobným kapacitám sú prispôsobené aj tie montážne. Montáž výrobkov zabezpečujeme autorizovanými a zaškolenými montážnymi skupinami po celom území Slovenska.

Výrobky sú certifikované skúšobňami. Systém riadenia kvality je podrobne organizovaný až po výstupnú kontrolu a zákaznícky servis.

Ponúkame Vám optimálne riešenia. Kombinujeme estetiku, kvalitu a inováciu s precíznosťou, vysokou funkčnosťou a dlhou životnosťou.

Na úspešnú spoluprácu sa teší

 

Ing. Juraj UHLÁRIK

konateľ spoločnosti